O G Ł O S Z E N I A  P A R A F I A L E

4.NIEDZIELA WIELKANOCNA!

1.Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw  o Powołania do Kapłaństwa i Zakonu oraz służby w kościele dla dobra Kościoła Powszechnego i wszystkich wiernych tworzących wspólnotę wiary z Jezusem Chrystusem.

2.Dziś po sumie o godz. 1o.3o spotkanie z rodzicami i młodzieżą, przygotowującą się do  przyjęcia sakramentu bierzmowania w dniu 1 maja br, którego udzieli ks. abp Tomasz Peta z Kazachstanu.

3.Próba z dziećmi klasy III po Mszy św. o godz. 15.oo.

4.We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha /bp i m/, głównego patrona Polski i archidiecezji. Uroczystość ku czci naszego patrona jest przeniesiona na niedzielę 28 kwietnia / plan uroczystości wywieszony w gablocie ogłoszeń/.

5.Ordynariuszowi archidiecezji gnieźnieńskiej abp Wojciechowi Polakowi  z okazji imienin życzymy dobrego zdrowia i obfitych łask Bożych.

6.W czwartek w kalendarzu liturgicznym obchodzimy Święto św. Marka Ewangelisty.

7.Zmarła śp. Janina Kałużna z Latkowa. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w czwartek w naszym kościele o godz. 12.oo.

Szadłowice 21.IV.2024r.                                                 Proboszcz