OGŁOSZENIA    PARAFIALNE

3. NIEDZIELA  ZWYKŁA!

1.Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom pogody ducha oraz wszelkich łask płynących od Boga dawcy życia i zdrowia. Niech to święto 21 i 22 stycznia  będzie okazją do niesienia nieustannej opieki nad starszymi przez ich dzieci   i wnuków. Dzisiaj podczas Eucharystii modlimy się za Babcie i Dziadków,   wobec których jesteśmy zawsze dłużnikami miłości i dobroci.

2.Trwamy w tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus zaprasza nas do życia w jedności, aby wszyscy stanowili jedno na tym świecie.

3.Kościół w liturgii obchodzi wspomnienie:

w poniedziałek   –   św. Franciszka Salezego /bp i dK/,

we wtorek          –   święto  Nawrócenia św. Pawła /Ap/,

w środę              –   św. Tymoteusza i św. Tytusa /bp/,

w piątek             –   św. Tomasza z Akwinu.

4.Dziękuję za przybycie kleryków i ich wychowawcy z Towarzystwa

Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej z Poznania z okazji 38 rocznicy

śmierci Sługi Bożego ks. Ignacego Posadzego, syna naszej Parafii, za wspólną  modlitwę i okazanie nam ich żywej wiary podczas Mszy św. Składam im serdeczne Bóg zapłać.

5.Na terenie naszej Parafii znajduje się Dom Seniora „KAMA” w Latkowie.  Jest to opieka „wytchnieniowa”. Maksymalnie można przebywać 3 miesiące.

Koszt miesiąca 503,75zł. Nie może to być osoba leżąca. Tel. 661983985.

6.W tym tygodniu pochowaliśmy na naszym cmentarzu parafialnym śp. Mariana Panfila z Latkowa w czwartek i śp. Genowefę Winiarską ze Skalmierowic w piętek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

7.Przypominamy Wiernym o dezynfekcji rąk i zakładaniu  maseczek

podczas nabożeństw w kościele.

Szadłowice 23.I.2022r.                                          Proboszcz